VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Yer Tipi VRF Klima

yer tipi vrf klima

Yer / Döşeme Tipi VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Konfor ve tasarımın ideal birlikteliğini sunan yer – döşeme tipi VRF klima, A enerji sınıfı teknolojisi ile enerji verimliliği sağlarken sessiz çalışarak varlığını dahi unutturmaktadır. Pratik montaj sağlayan, akıllı çalışma sistemiyle fark yaratan yer tipi VRF klima modelleri, otellerden hastanelere kadar alana özel iklimlendirme çözümleri sağlamaktadır.

Tüm iç ünitelerin birbirinden bağımsız şekilde kontrol edilebildiği, özelleştirilmiş iklimlendirme teknolojisi sunan ve çevre dostu üfleme yapısıyla mekandaki bakterileri dahi yok eden yer tipi VRF klima modelleri sayesinde havanız değişecek!

Yer tipi VRF klima fiyatları açısından en iyi fiyat garantili klimaları sunan Bakırköy VRF klima yer tipi satış ekibimiz, satış sonrası klima servisi hizmetleriyle de sizlere destek olacak; bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vererek memnuniyetinizi sağlayacak. Size özel çözümler için İklim Plus Bakırköy VRF klima satış ve servis merkezimizi arayın…

Yer / Döşeme Tipi VRF Klima Markaları

30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Bakırköy genelinde satış ve servis ağımız ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru yer tipi VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. İklim Plus Bakırköy VRF klima satış ve servis merkezi olarak sunduğumuz yer tipi VRF klima markaları:

yer tipi klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Yer Tipi VRF Klimaların Üstün Özellikleri

Tavan kirlenmesini önleyen ve cereyansız çalışmayı sağlayan swing fonksiyonu, haftalık zamanlayıcı avantajı, ekonomik çalışma modları ve yüksek performansları nedeniyle tercih edilen, İklim Plus Bakırköy VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız yer tipi VRF klimaların özellikleri:

  • Düşük ses seviyesinde çalışır.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Akıllı kontrol sistemi vardır.
  • Kolay bakım yapılır.
  • Aynı anda ısıtma ve soğutma sağlar.

Yer Tipi VRF Klimalar Uygulama Alanları

Yer – döşeme tipi VRF klima modelleri, hızlı ısıtma ve soğutma yapabilmesi, kompakt tasarımı sayesinde geniş binaların iklimlendirme çözümü olmaktadır. Özellikle departmanlı çalışma sistemleri için kullanılabilecek, İklim Plus Bakırköy VRF klima satış merkezi olarak sağladığımız yer tipi VRF klima kullanım alanları: