VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Hakkımızda

İklim Plus Bakırköy VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

Bakırköy VRF Klima İklim Plus olarak kişi ve kuruluşların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulduk. Geniş araç filomuz, İstanbul, Bakırköy, Florya, Ataköy, Yeşilköy, Kartaltepe, Zeytinburnu, Bahçelievler, Küçükçekmece, Şirinevler, Yenibosna, Sefaköy, Bayrampaşa, Topkapı, Merter, Fatih, Çapa, Fındıkzade, Eminönü genelindeki satış ve servis ağımız sayesinde aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için en doğru klima modelinin alınmasını sağlamakta ve yıllarca sorunsuz şekilde klima kullanımı yaratan satış sonrası servis hizmetleri sunmaktayız.

Alanında uzman satış ekiplerimizle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktayız.

vrf klima satış merkezi

Hizmet Politikamız

Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan klima markalarını müşterilerimize sunmak, hızlı ve çözüm odaklı satış öncesi ve sonrası destek vermek, garantili teslimat ve uygun ödeme seçenekleri sağlamak hizmet politikamızdır.

 

Kalite Anlayışımız

Her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji klimaları müşterilerimizle buluşturmak, kadromuzun bilgi ve becerilerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, gelişmek ve yenilenmek kalite anlayışımızdır.
vrf klima yetkili servis merkezi
vrf klima yetkili servis merkezi

Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık vermek; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı en iyi klima markalarını Türkiye’nin her yerine ulaştırmaktır. Vizyonumuz:

  • Satış ve serviste eksiksiz hizmet vermek,
  • Profesyonel çözümler üretmek,
  • Dünya standartlarında kalite sunmak,
  • Sektörü geliştirmek ve büyütmektir.

İklimlendirme Bizim İşimiz!

Klima hizmetlerinde üstün başarı göstererek aldığımız satış ve servis ödüllerinin ışığında genç, dinamik, güler yüzlü uzman kadromuz ve tam donanımlı araç filomuz ile satış ve servis hizmetleri vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. Klima satış ve servis projelerimizde hızlı, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunarak sektörümüzü geliştirmek için çalışıyoruz. İş ahlakını ön planda tutarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen ve güvenilen bir marka olmaya devam ediyoruz. Gelin, siz de ailemizin bir parçası olun…