VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Hitachi VRF Klima

hitachi vrf klima

Bakırköy Hitachi VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Merkezi iklimlendirmede enerjinin korunması için AR-GE çalışmalarını sürdüren ve mekanlarda enerji tasarrufu hedefiyle üretim yapan Hitachi VRF klima, yüksek verimli scroll kompresörleri ile sektörün öncülerinden biri olmuştur. Yüksek verimlilik ve fark yaratan teknolojisiyle mekanlarda iklimlendirme çözümlerinde en çok tercih edilen markalardan biridir.

Hassas inverter teknolojisi ile üretilen ve geniş ünite yelpazesine sahip olan Hitachi VRF klimalar, dönüşümlü çalışma sistemiyle de iklimlendirme sistemlerinizin ömrünü uzatmaktadır. Geniş mekanlarınızın ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlamaktadır.

Profesyonel Bakırköy Hitachi VRF klima satış ekibimiz de sizlere en iyi fiyat garantisi ile Hitachi VRF klima modellerini sunmakta, Hitachi VRF klima servisi ekibimiz ise satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Bakırköy Hitachi VRF klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

Hitachi VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Hitachi VRF klima sistemleri, akıllı defrost özelliği, kademeli fan devri kontrolü, güvenilir ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile düşük maliyetli klima kullanımı sağlamaktadır. Hitachi VRF klima modelleri özellikleri:

 • Özel Asimetrik Scroll
 • Isıtma İçin Hızlı Çalışma
 • Kompakt ve Hafif Tasarım
 • Akıllı Kontrol Sistemi
hitachi vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Hitachi VRF Klima Kullanım Avantajları

Hitachi VRF klima modelleri, kompakt ve hafif tasarımı, verimli fan kullanımı ve %100 taze havalı iç ünitesi ile hem size hem de çevreye dost bir iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Bakırköy Hitachi VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız Hitachi VRF klima avantajları:

 • Hızlı ısıtma sistemi vardır.
 • Kolay kullanımlıdır.
 • Sıcaklık takibi yapar.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Hitachi VRF Klima Uygulama Alanları

Hitachi VRF klima modelleri, uzun ömürlü kullanım avantajı ve akıllı kontrol sistemleri ile her mekanda ısıtma ve soğutma sağlamaktadır. Özellikle geniş alanlarda yüksek performanslı çözüm sunan, Bakırköy Hitachi VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz Hitachi VRF klima kullanım alanları:

Hitachi VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Hitachi VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Bakırköy Hitachi VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Hitachi VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Hitachi VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Hitachi VRF klima almak istiyorsanız Bakırköy Hitachi VRF klima satış merkezimizi arayabilirsiniz. Hitachi klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Hitachi VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Hitachi VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Hitachi VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Hitachi VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Hitachi VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Bakırköy Hitachi VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Hitachi VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Hitachi VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Bakırköy Hitachi VRF klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.