VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

General VRF Klima

general vrf klima

Bakırköy General VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

General VRF klima sistemleri, tek merkezden çok sayıda iç üniteyi birbirinden bağımsız olarak ısıtıp soğutabilen eşsiz bir sisteme sahiptir. Tek bir projede farklı tip iç ünite modelleri kullanmaya imkan veren yapısı sayesinde özellikle büyük binalarda istenildiği gibi ısıtma – soğutma yapabilmeyi sağlamaktadır.

Uluslararası standartlarda üretilen General VRF klima modelleri, Japon teknolojisinin konforunu ve kalitesini bizlere sunmaktadır. Mimari açıdan estetik kaygı yaratmadan uygulanabilmesi, yüksek konfor ve maksimum verim sağlaması ile her mekanda kullanılabilmektedir.

Profesyonel satış ekibimiz de sizlere en iyi fiyat garantisi ile General VRF klima modellerini sunmakta, satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Bakırköy General VRF klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

General VRF Klimanın Üstün Özellikleri

General VRF klimalar, tasarruflu yapısı ile hem bütçenizin hem de mekanlarınızın kurtarıcısıdır. Homojen ısı dağılımı sağlayarak mekanlarınızda kaliteli iklimlendirme yaparken uzun ömürlü çalışma güvencesi vermektedir. General VRF klima fiyatları da bütçenizi rahatlatmaktadır. Bakırköy General VRF klima satış merkezi olarak sunduğumuz modellerin özellikleri:

 • Şık Estetik Tasarım
 • Yüksek Verimli İşletim Sistemi
 • Kullanıcı Dostu Merkezi Kontrol
 • Kompakt Üniteler
general vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

General VRF Klima Kullanım Avantajları

General VRF klima modelleri, villalardan çok katlı merkezlere kadar montaj esnekliği sağlarken kompakt tasarımı ve kullanıcı dostu merkezi kontrol ünitesi ile konfor ve kolaylığı bir arada sunmaktadır. Bakırköy General VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız General VRF klima avantajları:

 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Homojen iklimlendirme yapar.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.
 • Çevre dostudur.
 • Kolay kullanılır.

General VRF Klima Uygulama Alanları

General VRF klima modelleri, esnek tasarımı ile her mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Bakırköy General VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz tek dış ünite ile birden fazla mekan için ısıtma ve soğutma yapabilen üstün performanslı General VRF klima kullanım alanları:

General VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

General VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Bakırköy General VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre General VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, General VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için General VRF klima almak istiyorsanız Bakırköy General VRF klima satış merkezimizi arayabilirsiniz. General klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun General VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

General VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında General VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

General VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

General VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Bakırköy General VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

General VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

General VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Bakırköy General VRF klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.