VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Fuji Therma VRF Klima

fuji therma vrf klima

Bakırköy Fuji Therma VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Aynı anda farklı mekanlarda ısıtma ve soğutma yapabilen Fuji Therma VRF klima modelleri, ticari ve endüstriyel uygulamaların yanında villa ve plazalar için de uygundur. Yüksek kapasiteli üniteleri, güçlü kontrol fonksiyonları, bina otomasyonuna uygunluğu sayesinde VRF klimalar arasında en iyi markalardan biri olarak tercih edilmektedir.

Fuji Therma VRF klimalar, kompakt ve hafif tasarımları, her türlü ihtiyaca uygun kurulum yapılabilmesi nedeniyle otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Bakırköy Fuji Therma VRF klima satış ekiplerimiz sizlere en iyi fiyat garantisi ile Fuji Therma VRF klima modelleri sunarken, Fuji Therma VRF klima servis teknisyenlerimiz de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Bakırköy Fuji VRF klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir. Fuji Therma VRF klima fiyatları için proje ekiplerimizi arayabilirsiniz…

Fuji Therma VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Fuji Therma VRF klima sistemleri, mini ve multi VRF klima modelleri sayesinde her türlü ihtiyaca uygun olan konforu kolayca elde etmenizi sağlıyor. Güvenilir, güçlü ve yüksek enerji tasarruflu, çevre dostu Fuji Therma VRF klima modelleri özellikleri:

 • Yüksek Enerji Tasarrufu
 • Hata Tespit Fonksiyonu
 • Kompakt Tasarım
 • Akıllı Kontrol Sistemi
fuji therma vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Fuji Therma VRF Klima Kullanım Avantajları

Fuji therma VRF klima modelleri, esnek tasarımlarıyla kolay montaj sağlarken bütçenize dost enerji tasarrufu yapmaktadır. İstediğiniz ısıtma ve soğutma değerlerini hızla sağlayan, Bakırköy Fuji VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız Fuji VRF klima avantajları:

 • Uzak mesafe kontrol sistemi vardır.
 • Akıllı kontrol sistemi vardır.
 • Hataları önceden tespit edebilir.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Fuji Therma VRF Klima Uygulama Alanları

Fuji Therma VRF klima modelleri, ticari ve bireysel binaların iklimlendirme çözümleri için idealdir. Uzak mesafe kontrol sistemi ve haftalık zaman ayarlayıcısı sayesinde daimi konfor sunan, Bakırköy Fuji VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz Fuji VRF klima kullanım alanları:

Fuji Therma VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Fuji Therma VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Bakırköy Fuji Therma VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Fuji Therma VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Fuji Therma VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Fuji Therma VRF klima almak istiyorsanız Bakırköy Fuji VRF klima satış merkezimizi arayabilirsiniz. Fuji Therma klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Fuji Therma VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Fuji Therma VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Fuji Therma VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Fuji Therma VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Fuji Therma VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Bakırköy Fuji VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Fuji Therma VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Fuji Therma VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Bakırköy Fuji VRF klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.