VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Daikin VRF Klima

daikin vrf klima

Bakırköy Daikin VRV Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Sezonsal verimliliğe ve konfora göre özelleştirilebilen Daikin VRV Klimalar, iklimlendirme alanında dünyada ve Türkiye’de önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Yıllık maliyet tasarrufu, merkezi yönetim sistemi, sessiz, planlı ve hızlı çalışma teknolojisi tüm Daikin klimalarında kullanıcısına sunulan avantajlardandır.

Geniş dış ünite yelpazesi ile en çok tercih edilen VRV klima markalarından olan Daikin VRV klima, çevreye dost yapısı ve sessiz çalışma sistemiyle otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Profesyonel satış ekibimiz de sizlere en iyi Bakırköy Daikin VRV klima fiyatları garantisi ile güncel klima modellerini sunmakta, satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Bakırköy Daikin VRV klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

Daikin VRV Klimanın Üstün Özellikleri

Daikin VRV klima sistemleri, bina enerji tüketimine özel kontrol sistemi, taze hava dağılımı, yüksek enerji tasarruflu çalışma teknolojisiyle konforun yanında akıllı iklimlendirmeyi de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Bakırköy Daikin VRV klima modelleri özellikleri:

 • Geniş Çalışma Aralığı
 • Yüksek Enerji Verimliliği
 • Kısa Defrost ve Isınma Süresi
 • Yüksek COP Değerleri
daikin vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Daikin VRV Klima Kullanım Avantajları

Daikin VRV klima modelleri, yeni geliştirilen kompresör teknolojisiyle yüksek verimliliğe sahiptir. Görev döngüsü klimanın ömrünü uzatırken akıllı kontrol sistemi sabit sıcaklık sağlamaktadır. Bakırköy Daikin VRV klima merkezi olarak satışını yaptığımız Daikin VRV klima avantajları:

 • İşletme maliyetlerini düşürür.
 • Korozyona karşı 6 kat dayanıklıdır.
 • Defrost sırasında kesintisiz ısıtma yapar.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Daikin VRV Klima Uygulama Alanları

Daikin VRV klima modelleri, hızlı montaj ve devreye alma rahatlığı ile her mekana sorunsuzca uyum sağlamaktadır. Isı geri kazanımlı yapısıyla da işletmelere ve büyük binalara çözüm olmaktadır. Bakırköy Daikin VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz Daikin VRV klima kullanım alanları:

Daikin VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Daikin VRV klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Bakırköy Daikin VRV klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRV klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRV klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Daikin VRV klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Daikin VRV klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Daikin VRV klima almak istiyorsanız Bakırköy Daikin VRV klima satış merkezimizi arayabilirsiniz. Daikin klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Daikin VRV klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRV montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Daikin VRV klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Daikin VRV klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Daikin VRV klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Daikin VRV klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Bakırköy Daikin VRV klima işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Daikin VRV klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Daikin VRV klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Bakırköy Daikin VRV klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.